קליניקת עור נקי בתל אביב מציעה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מתקדמים. מנהלת הקליניקה, דבורה שפירא, מוסמכת מטעם המרכז ללימודי קוסמטיקה של אוניברסיטת קליפורניה, וכן בוגרת המכון ללימודי בריאות באוניברסיטת בר אילן, ומאחוריה למעלה מ- 30 שנות ניסיון.

טיפולי פנים חדשניים

שיטות הטיפול של דבורה כוללות החדרת חומרים פעילים לעומק העור, אשר נרקחו במיוחד במעבדות בארץ ובעולם. כל מטופל ומטופלת מאובחנים באופן אישי, ומותאמים להם חומרים פעילים לטיפול הנכון ביותר בעור. מעבר לטיפול בקליניקה, הלקוחה יכולה לרכוש קרם ייחודי, שאליו אנו מטופטפים ננו-חלקיק ייחודי (Time Release) במינון התואם את מצב העור. מעבר לזאת, במקום ניתן לרכוש את מיטב המוצרים הפרא-רפואיים והטרנס-דרמליים בתחום הקוסמטיקה, שמותאמים באופן פרטני ללקוחה.

חדש בעור נקי: החלקת קמטים!
במקום מבצעים הזרקות בוטוקס וחומרי מילוי אחרים על ידי רופאים מומחים, ובנוסף לכך מציעים טיפולי הרמת פנים על ידי חוטים. כל הטיפולים מתבצעים ללא ניתוח.

טיפול באקנה ובנימי דם

אקנה הוא תוצאה של שינויים הורמונליים, ולכן בעיה זו פוגעת הרבה פעמים בבני נוער ובנשים. בקליניקת עור נקי פיתחנו שיטה ייחודית להתמודדות עם אקנה הורמונלי, שמאפשר לנקות את עור הפנים בצורה מהירה ובאופן יעיל.
נימי דם (או בשמם הנוסף – קפרוז), יוצרים מראה אדמומי של עור הפנים, ולכן פוגעים במראה שלו. הסיבות להיווצרות נימי דם יכולות להיות שונות, ובהן: גנטיקה, שינויים הורמונליים, נטילת סטרואידים פצעים בעור ועוד. חשוב לשים לב לכך שתכשירי מייק-אפ, ובמיוחד הכבדים שבהם, עלולים להחמיר את הבעיה, ולכן הפתרון צריך להיות מעמיק ולא שטחי. לנו בעור נקי יש פתרונות ייחודיים, שיאפשרו להחזיר לעור שלכם את הגוון המקורי שלו.
כל הטיפולים מתבצעים בעזרת תכשירים ייעודיים המשולבים עם קרן לייזר, והכול בהתאמה אישית.

חידוש העור והצערתו

מראה עור הפנים הוא שמסגיר את הגיל שלנו, ולכן שמירה על מראה עור צעיר ובריא תאפשר להאט את תהליכי ההזדקנות שלו. בקליניקת עור נקי מבצעים מגוון רחב של טיפולים להחלקת קמטים, ובהם: הזרקות בוטוקס וחומרי מילויים על ידי רופאים מומחים, החדרת ויטמינים וחומצה היאלורונית לעור, טיפולי קוסמטיקת מנע וטיפוח העור באופן שוטף, שמטרתם להאט את תהליכי ההזדקנות של העור. כל אלו מטשטשים את הקמטים הקיימים ומעקבים היווצרות של קמטים חדשים.

טיפול בקמטים

עם השנים חלים שינויים בכמות השומן התת עורי ובמבנה בעצמות הפנים ואובדן נפח. כל אלו גורמים לפנים להזדקן. חומרי מילוי המוזרקים לאזורים הנכונים יכולים להאריך ולשמר את מראה הפנים הצעיר. שיטות הטיפול שמיושמות במכון עור נקי נרקחו במעבדות מובילות בארץ ובעולם והן כוללות החדרת חומרים פעילים לעומק העור. במקום מבצעים הזרקת קולגן C ובוטוקס, כאשר הטיפולים ניתנים על ידי רופאים מומחים בתחום האסתטיקה. מעבר לזאת, כל מטופל ומטופלת מאובחנים באופן אישי, ומותאמים להם חומרים פעילים לטיפול הנכון ביותר בעור. חומרים אלו מטופטפים לקרם ננו-חלקיקי ייחודי (Time Release) להמשך הטיפול בבית.

טיפול בכתמים

כתמים בעור הם תופעה שכיחה, שנגרמת בשל סיבות שונות, ובהן: גיל, חשיפה לשמש, שינויים הורמונליים ועוד. ניתן לטפל בכתמים בעור בעזרת תכשירים ייעודיים, המותאמים באופן אישי, בשילוב עם לייזר ואולטרה-סאונד. לקבלת האפקט המקסימלי, יש להתאים את הטיפול באופן ייעודי לכל לקוחה ולקוח, תוך התייחסות למצב העור, לסוג שלו ולגורמים חשובים נוספים.

למידע נוסף ולתיאום תור חייגו אלינו: 03-6962348.