דבורה שפירא

יופי, בריאות וטבע במכון אחד

קליניקת עור נקי בתל אביב מציעה מגוון רחב של טיפולים קוסמטיים מתקדמים לנשים, לגברים ולבני נוער. מנהלת הקליניקה, דבורה שפירא, מוסמכת מטעם המרכז ללימודי קוסמטיקה של אוניברסיטת קליפורניה, וכן בוגרת המכון ללימודי בריאות באוניברסיטת בר אילן. לשעבר שותפה בכירה במרכז לטיפולים אסתטיים, ששם שמשה כמנהלת היחידה לאסתטיקה. דבורה היא המפתחת של שיטת הקוסמטיק-תרפי, המשלבת טכניקות שונות מעולם הרפואה המשלימה, הטכנולוגיה וכו'. קליניקת עור נקי עומדת בקשר ישיר עם מרכזים רפואיים לכירורגיה פלסטית, והיא מציעה טיפולים מקצועיים לפני ואחרי ניתוחים פלסטיים. במקום ניתן לקבל ייעוץ וליווי צמודים בכל הנוגע לניתוחים.

עור נקי מרכז לקוסמטיקה מתקדמת זכה השנה לתעודת תו תקן לאחר בדיקה ע"י צוות מקצועי של ד"ר דב קליין על עמידה בסטנדרטים גבוהים של מקצועיות, ידע, ניסיון, אמינות והנראות של המכון.

לדבורה שפירא תואר PME בינלאומי בקוסמטיקה פרא-רפואית. כמו כן, היא משמשת כמרצה ומורה בבתי ספר לקוסמטיקה ובמרכזי יופי בארץ ובעולם – כי 30 שנות ניסיון מדברים בעד עצמם!

המוטו של דבורה שפירא: מניעה, שימור ותחזוקה.

מגיל 35 מומלץ לטפל בעור הפנים בכדי להאט את תהליך הזדקנותו. טיפול שוטף יסייע למנוע קמטים ואת רפיון העור. האמצעים הטכנולוגיים שמאפשרים את שימור מראה העור הם: לייזר, אולטרה-סאונד, ויטמינים והחדרת חומצה היאלורונית לתוך עור.
התקשרו אלינו ותאמו תור לפגישת היכרות: 03-6962348.

תמונה שווה 1,000 מילים
טיפול חדש להרמת פנים ולמיצוק פנים-צוואר ללא ניתוח,
ללא הזרקות וללא מחטים בשיטת hifu.